REGULAMIN

 1. Prosimy wszystkich gości Metrum Jazz Club o zapoznanie się z niniejszym regulaminem. Szanujemy Państwa prawa i chcemy, by również nasze zasady były respektowane. Zakup biletu, dokonanie rezerwacji oraz wejście na teren klubu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
 2. Do klubu mają wstęp dzieci od 7 roku życia wyłącznie pod opieką dorosłych.  Jeżeli dziecko przeszkadza w czasie koncertu, na prośbę obsługi, musi opuścić klub bez możliwości zwrotu kosztów poniesionych na zakup biletu.
 3. Po godzinie 22:00 osoby niepełnoletnie nie mogą przebywać na terenie klubu.
 4. Na terenie całego Klubu obowiązuje zakaz palenia.
 5. Podczas trwania koncertu nie serwujemy napoi, których przyrządzenie zakłóca odbiór muzyki (dotyczy np. kawy, herbaty, niektórych drinków).
 6. Klub nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w lokalu bez opieki.
 7. Do Państwa dyspozycji jest bezpłatna szatnia. Za wartościowe przedmioty w niej pozostawione (dokumenty, klucze, portfele, telefony itp.) klub nie ponosi odpowiedzialności.
 8. Osoby nietrzeźwe i zakłócające imprezę lub zachowujące się w agresywny sposób wobec innych gości, muszą liczyć się z koniecznością opuszczenia klubu.
 9. Na terenie lokalu można spożywać posiłki i napoje zakupione wyłącznie w naszym klubie. Uwzględniamy reklamacje zgłoszone jedynie podczas konsumpcji.
 10. Wstęp do klubu oznacza zgodę na fotografowanie i filmowanie oraz bezpłatne wykorzystywanie wizerunku przez klub do celów marketingowych. Osoby nie wyrażające na to zgody proszone są o zgłoszenie tego faktu obsłudze.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania organizowanej imprezy bez podania przyczyny. W takim przypadku przysługuje zwrot pieniędzy za zakupione bilety. Odwołanie imprezy nie upoważnia do jakichkolwiek innych roszczeń.
 12. Klub nie odpowiada finansowo ani w żaden inny sposób za wydarzenia o charakterze losowym (np. pożar, interwencja policji, zamach bombowy), które mogą wystąpić podczas imprezy.
 13. Prosimy o przyjęcie do wiadomości, że gość Klubu może być narażony na ciągłe przebywanie w strefie natężenia dźwięków mogących spowodować uszkodzenie słuchu /dzieci powinny mieć słuchawki ochronne/.
 14. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących regulaminu, prosimy o kontakt z managerem lokalu lub o informację mailową: info@metrumjazz.pl
 15. Regulamin obowiązuje od 14.05.2016