REGULAMIN

 1. Prosimy wszystkich gości Metrum Jazz Club o zapoznanie się z niniejszym regulaminem. Szanujemy Państwa prawa i chcemy, by również nasze zasady były respektowane. Zakup biletu, dokonanie rezerwacji oraz wejście na teren klubu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
 2. Po godzinie 22:00 osoby niepełnoletnie nie mogą przebywać na terenie klubu.
 3. Na terenie całego Klubu obowiązuje zakaz palenia.
 4. Podczas trwania koncertu nie serwujemy napoi, których przyrządzenie zakłóca odbiór muzyki (dotyczy np. kawy, herbaty, niektórych drinków).
 5. Klub nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w lokalu bez opieki.
 6. Do Państwa dyspozycji jest płatna szatnia. Za wartościowe przedmioty w niej pozostawione (dokumenty, klucze, portfele, telefony itp.) klub nie ponosi odpowiedzialności.
 7. W przypadku zgubienia bloczka z numerkiem, rzeczy pozostawione w szatni są wydawane po zakończeniu koncertu/imprezy lub w wyznaczonym przez obsługę terminie. Wymagane jest również podpisane stosownego oświadczenia. Utrata lub zniszczenie bloczka z numerkiem zobowiązuje klienta do opłaty w wysokości 10 zł. Rzeczy pozostawione w szatni i nie odebrane w dniu imprezy przechowywane są maksymalnie 14 dni.
 8. Osoby nietrzeźwe i zakłócające imprezę lub zachowujące się w agresywny sposób wobec innych gości, muszą liczyć się z koniecznością opuszczenia klubu.
 9. Na terenie lokalu można spożywać posiłki i napoje zakupione wyłącznie w naszym klubie. Uwzględniamy reklamacje zgłoszone jedynie podczas konsumpcji.
 10. Wstęp do klubu oznacza zgodę na fotografowanie i filmowanie oraz bezpłatne wykorzystywanie wizerunku przez klub do celów marketingowych. Osoby nie wyrażające na to zgody proszone są o zgłoszenie tego faktu obsłudze.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania organizowanej imprezy bez podania przyczyny. W takim przypadku przysługuje zwrot pieniędzy za zakupione bilety. Odwołanie imprezy nie upoważnia do jakichkolwiek innych roszczeń.
 12. Klub nie odpowiada finansowo ani w żaden inny sposób za wydarzenia o charakterze losowym (np. pożar, interwencja policji, zamach bombowy), które mogą wystąpić podczas imprezy.
 13. Prosimy o przyjęcie do wiadomości, że gość Klubu może być narażony na ciągłe przebywanie w strefie natężenia dźwięków mogących spowodować uszkodzenie słuchu.
 14. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących regulaminu, prosimy o kontakt z managerem lokalu lub o informację mailową: info@metrumjazz.pl
 15. Regulamin obowiązuje od 14.05.2016