The ThreeX & Riffertone „Koncert Świąteczny”
17 grudnia 2021
20:00
Bielsko-Biała
Bilety w cenie 70 zł; sprzedaż biletów : recepcja hotelu Grępielnia, tel. 33 822 10 65 – ilość miejsc ograniczona

Już po raz czwarty The ThreeX oraz Riffertone zapraszają na tradycyjny koncert świąteczny w MJC. Usłyszymy polskie kolędy, pastorałki i utwory wprawiające w świąteczny nastrój, zaaranżowane w oparciu o bogactwo muzycznych stylów.

The ThreeX – zdobywcy złotego medalu na prestiżowym Osaka International Chamber Music Competition & Festa w Japonii. Na swoim koncie mają wydane 3 płyty CD i 1 DVD, a w przeciągu 20 lat istnienia występowali w 18 krajach w Europie, Azji i Ameryce Południowej. W 2017 roku zespół otrzymał „Ikara” – nagrodę Prezydenta Miasta Bielska-Białej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki.

Riffertone to laureaci I miejsca Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie. We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji. Od stycznia 2015 roku Riffertone występuje na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Anna Dąbrowska, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski i Kuba Badach, biorąc udział w aranżowanym przez Jacka Piskorza koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”.