„TANK” – koncert i jam session
2 lutego 2024
20:00
Bielsko-Biała
Wstęp: 25zł

„TANK” to inicjatywa Jana Andrzeja Maciejowskiego, który do swojego teamu zaangażował osoby, z którymi przyszło mu wcześniej pracować:

Paweł Krawiec – gitara
Cyryl Lewczuk – saksofon tenorowy
Mateusz Żydek – trąbka
Tymon Okulus – puzon
Jan Maciejowski – fortepian
Jan Dudek – kontrabas oraz gitara basowa
Kacper Kałuża – perkusja

Nazwa zespołu wiąże się z serialem : „Cowboy Bebop” a ściślej z utworem „Opening/Tank!” Czego możemy się spodziewać? Jak mówi kompozytor utworów J.A.Maciejowski: „Tu chodzi o przygodę. Tu chodzi o zabawę bez trzymanki. I o utwory, które albo zabiorą was w piękną baśń science-fiction, albo wykręcą wam opony mózgowe na lewą stronę. Możliwe, że będzie się to działo symultanicznie. To nie będzie jazz, djant, techno czy country music. To ma być przede wszystkim coś unikalnego… a na 120 % będzie eklektycznym obrazem w stylu Pollocka pomieszanego z Malevichem. Z odrobiną brokatu i gałki muszkatołowej – bo czemu nie?”
Zapowiada się więc ciekawie… Warto sprawdzić!

Po koncercie wraz z zespołem TANK zapraszamy na jam session. Muzycy biorący udział w jamie mają darmowy wstęp. Wstęp na sam jam session: 10 zł

Do klubu mają wstęp dzieci od 7 roku życia wyłącznie pod opieką dorosłych.  Jeżeli dziecko przeszkadza w czasie koncertu, na prośbę obsługi, musi opuścić klub bez możliwości zwrotu kosztów poniesionych na zakup biletu.