OLA JAS – Jasna
17 kwietnia 2020
20:00
Bielsko-Biała
Bilety w cenie: 35 zł I pula, 45 zł II pula; sprzedaż biletów: www.metrumjazz.pl oraz w recepcji hotelu Grępielnia, tel. 33 822 10 65

Ola Jas to młoda wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i piosenek. Choć na polskiej scenie muzycznej obecna jest od niedawna, to jej koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności, którą uwodzi aksamitnym, zmysłowym głosem.
Kompozycje Oli utrzymane są w klimacie refleksyjnym, wynikają z jej różnorodnych inspiracji i doświadczeń artystycznych. W swoich piosenkach łączy elementy jazzu, muzyki luzofońskiej oraz world music z folkiem i słowiańską melancholią.
W styczniu 2018 r. ukazała się jej debiutancka EPka – efekt współpracy z João de Sousa – portugalskim muzykiem odpowiedzialnym za produkcję płyty.
Singiel „Bez miłości” znalazł się na bestsellerowej serii płytowej Siesta, sygnowanej nazwiskiem Marcina Kydryńskiego, podobnie jak utwór „Nadzieja” i duet „Samba po utracie” (najnowsza Siesta).
W lipcu Ola Jas wystąpiła jako finalistka prestiżowego konkursu Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2019.

Koncert odbędzie się w ramach trasy JASNA promującej debiutancki album wokalistki o tym samym tytule.

Skład:
Ola Jas- vocal
João de Sousa- gitara
Filip Miguła- instrumenty klawiszowe
Marcin Spera- kontrabas
Kuba Lechki- perkusja

 

Koncert zawieszony – odbędzie się w innym terminie, bilety zachowują ważność, nową datę podamy wkrótce.
W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: koncerty@metrumjazz.pl z kodem biletu, numerem konta i prośbą o zwrot za bilet.
Bilety zakupione w recepcji hotelu Grępielnia również podlegają zwrotowi. W tym celu prosimy o informację na adres mailowy: koncerty@metrumjazz.pl w celu ustalenia szczegółów.