METRUM REGGAE VIBES
9 lipca 2016
18:00
Bielsko-Biała
Bilety: 10 zł, do nabycia w recepcji hotelu ''Grępielnia'', sprzedaż biletów: 33 822 10 65 i 603373590
Google Map

Uwaga, tu mówi Metrum Jazz Club, 9 lipca czeka Was podróż na Jamajkę!

Metrum Reggae Vibes to impreza poświęcona kulturze jamajskiej, zjawisku absolutnie unikatowemu i wywierającemu olbrzymi wpływ na kulturę światową XX i XXI wieku.

Głównym elementem Metrum Reggae Vibes jest muzyka, ale przygotowaliśmy również dla Was inne atrakcje, m.in. projekcję kultowego filmu ”The Rockers” i specjały kuchni karaibskiej w przeróżnych wersjach, m.in. grillowej. Warto również spróbować bogatej oferty drinków w jamajskim stylu.

Spiritus movens imprezy jest Snake (No Duck Crew) – DJ, organizator eventów, promotor muzyczny. Dj’ską przygodę zaczął w połowie lat 90. Założyciel Eastern Front SoundNOsystem, Om Narayana Sounds, współtwórca kolektywu NoDuckCREW skupiającego dj’ów, vj’ów oraz producentów eventów. Przez szereg lat związany z Kolonią Artystów (Młode miasto), mieszczącą się na terenie Stoczni Gdańskiej.

DJ Snake charakteryzuje się szerokim spektrum muzycznym. Swobodnie porusza się w wielu różnych gatunkach muzycznych poczynając od elektroniki (idm), digital dub, dub techno poprzez dark psychedelic trance, jungle, ragga jungle, drum’n’bass, jump up, nu school breakbeat aż po grime, dubstep, filthstep i future garage.

Jego „konikiem” jest nowoczesna muzyka zawierająca elementy hinduskiej i azjatyckiej muzyki etnicznej prezentowana na imprezach pod szyldem Om Narayana Sounds. Występował z wieloma wykonawcami, gościł w wielu klubach, imprezach open air na terenie Polski jak i za granicą.

Podczas Metrum Regegae Vibes Snake wystąpi z renomowanym bielskim specjalistą od karaibskich brzmień – DJ’em Tukomą.

09.07 (sobota), godz. 18:00, bilety: 10 zł, do nabycia w recepcji hotelu ”Grępielnia”, sprzedaż biletów: 33 822 10 65 i 603373590

Program imprezy:

18:00 – Start

19:00 – projekcja kultowego filmu ”The Rockers”

20:30 – impreza w jamajskim klimacie – od reggae, przez rub-a-dub, do dancehallu, ragga jungle i jump up